İnternet alışverişleriniz de çok dikkatli olmanız gerektiğini bir çok alanda duyuyorsunuz. Tabi bu duyumların da mutlaka haklı gerekçeleri bulunmaktadır. Özellikle güvenli internet alışverişi yapmak kolay bir iş değil. Öncelikle alışveriş yapılan sitenin güvenli olması alacağınız ürünün taklit olup olmadığı gibi bir çok ayrıntı bulunmaktadır.

Alışveriş öncesi bilmeniz gereken önemli hatırlatmalar

Sizlere sitemiz de yapacağınız alışverişler bilmeniz gerekenleri yazarken genel anlamda işinize yarayacak bilgileri de sizlerle paylaşacağız. Öncelikle site ilgili yaşayacağınız kuşkuları gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizler aynı zaman da Beyazıt / Fatih'te bulunan toptan ve perakende satış noktamız da sizlere bu ürünleri satmaya devam ediyoruz. 

Sitemiz de kredi kartı ile alışveriş kısmını kapalı tutuyoruz. Sadece IBAN numaralarına eft yada havale şekilde çalışıyoruz. Kapıda ödeme şeklimiz bulunmamaktadır. 

Neden diğer ödeme yöntemleri yok?

Alışveriş geçmişimizde iyi niyetimizi suistimal eden birçok müşterimizin olduğunu gördük.Gönderdiğimiz ürünlerin ücretlerini ödemeden bizlere geri gönderdiklerini, yanlış adres verdikleri, bizleri zarar uğratmak isteyen bunun gibi birçok eylen gerçekleştiğinden ödeme yöntemlerinde sadece banka yolu ile hesaba veya IBAN numaralarına ödeme bekliyoruz.


ALIŞVERİŞ SIRASINDA NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?


Site üzerinde yönlendirmeler bulunuyorsa yani sürekli farklı sayfalara gönderip sizlerden kart bilgilerini istiyorlarsa dikkatli olun.

Büyük alışveriş sitelerinde kendi panelleri üzerinde kredi kartı bilgileri istenmektedir.

Küçük alışveriş sitelerinde ise sadece bankaya ait olan kredi kartı ile ödeme sayfalarına yönlendirmektedir.

Bunun dışında bu tür yönlendirmelerden kaçının.

Telefonla sizleri arayıp kredi kartı bilgilerini isteyenlere de kesinlikle güvenmeyin.