Bayanlar için omuz çantası modasında bir çok ürün ve tasarım bulunmaktadır. Özellikle omuz çantası kullanmak isteyen hanımlar için kendi ürünümüz olan ve kullanım, taşıma ve görsel açıdan oldukça şık duran çapraz ve omuz çantası modelimizi tanıtmak istiyoruz. 


Omuz çantası modellerinde hanımlar hem şıklığı, hemde kullanışlı olmasına çok fazla önem gösterdiklerinde bizler de genç işi ürünümüzü hem kullanıma uygun hemde tasarım olarak şıklık kattık. Ön kısımda bulunan bir den fazla ceple görselliği arttırdık ve kullanım amacına uygun olarak da bayanlara güzel cepler oluştu.


Ayrıca omuz çantası dışında çapraz çanta olarak da kullanıma uygundur. Ayarlanabilir kemer boyu ile kendi vücut yapınıza göre ayarlaya bilirsiniz.


Bayan Omuz çantası


Her yaş bayanın aradığı modeller değişkenlik gösterdiğin de bizler de yakında sizler için tasarladığımız birden fazla modelini sunacağız.  Özellikle deri omuz çantaları, İthal bayan omuz çantaları gibi farklı tarzları da mağazamızda görüp satın alabileceksiniz.


Sizler için seçtiğimiz ve 6 farklı renk seçeneği ile sunduğumuz hem bayan omuz çantası hemde çapraz omuz çantası olarak kullanabileceğiniz bir ürünü tanıtıyoruz.

Mor, Asker Yeşili, Gümüş grisi, altın sarısı, Lacivert ve kahverengi tonları ile karşınız da


Ürünün bulunduğu satın alma sayfası için tıklayın