Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacım var mı?

Hesap açmanız sizlerin alışveriş sağlığı açısından önemlidir. İsterseniz hesap açmadan da işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Sadece banka havalesi ve EFT yöntemlerini kullanıyoruz.

Hangi nakliye yöntemlerini sağlıyorsunuz?

Kargo veya yakınlık durumuna göre elden teslim yapılmaktadır.

Siparişimi almam ne kadar sürer?

Ürün satın alma işlemi bittikten sonra mesai saatleri içerisindeyse aynı gün kargoya verilir. Bulunduğunuz il durumuna göre 4 iş gününe kadar sürmektedir.

İade politikanız nedir?


Firmamız bünyesinde gerçekleştirilen ürünlerle ilgili kısa kısa bilmeniz gereken önemli bilgiler.

Aldığınız ürünün iadesi nasıl olur?

Aldığınız ürün ( fermuar, kumaş veya deri) kısmında yırtılma ve yıpranma varise hemen telefonla arayıp bilgi aldıktan sonra iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Satın alma işleminde güvenebilir miyim?

Satın alma işlemi sonrasında ürününüz mesai saatleri içindeyse hemen kargoya teslim edilip ürünün son haline fotoğraflanıp sizlere gönderilmektedir. Hemen akabinde kargo dekontu da sizlere gönderilmektedir.

Ürünlerinizin kalitesini anlatır mısınız?

David Polo markasının ürünlerinde kullandığı kumaş türleri en kaliteli kumaş türlerinden oluşmaktadır. Ürünlerin açıklamalarında gördüğünüz kumaşların veya açıklama kısmında yazacak olan kumaş türünün aynısı olacaktır. Bu konuda ile alakalı olarak hiç bir kalitesiz ürün kullanılmamaktadır.

Sormak istediğiniz diğer sorularınızı lütfen bizimle iletişime geçerek sormayı deneyiniz. 

Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.