Anne bebek bakım çantası nasıl olmalı?

Annelerin en büyük yardımcılarından biri olan bebek bakım çantaları için bir çok model bulunmaktadır. Tabi önemli olan annelere yardımcı olacak doğru çantayı bulmak olacaktır.

Bebek bakımı çantası denince akla ilk gelen şeyler; çantanın geniş olması, biberon yuvası, askılık ve en önemlisi de sırt çantası olarak kullanılabilir olmasıdır. Anne bebek bakım çantası nasıl olmalı?

Çanta ve Cüzdan sitesi olarak sizler için David Polo markası ile üretilmiş güzel bir çantayı tanıtmak istiyoruz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden de alışverişini tamamlayarak çantanın sahibi olabilirsiniz. Anne bebek bakım çantası nasıl olmalı?

Bebek Bakım çantası ve özellikleri

Anne bebek bakım çantası öncelikle şık bir tasarıma ve hafif bir kumaş kullanılarak tasarlanmış olması gerekmektedir. Bu nedenle bizde satışa sunulan Bebek bakım sırt çantası modeli yıkanmaz ama silinebilir kumaştan üretilmiştir.

Farklı renk seçenekleri ile sıkıcı olmaktan çıkmaktadır. Annelerin belli bir süre yardımcılığını yapacak olan bu çantaların da taşınması ve eşya yükünü azaltması için tasarlanmış.

İç tasarımı ve ekstraları

Biberonluk ve iç bölmelerinde oluşan alanlar kullanım için çok uygundur. İç haznede bulunan kısım için 3 taraflı bölmeler lastikli bir şekilde korunmuştur. Biberonluk kısmında ise 3 biberona yetecek yer ayrılmıştır. Sıcağı koruma özelliği de mevcut olduğundan belli bir süre biberonda var olan sıvıyı koruyacaktır.

Askılıkları ve ayarlanabilir boyutları ile de yardımcı olacaktır. Çocuk arabasına asmak istediğiniz de arkasında bulunan iki adet askıyı kullanarak çok rahat bir şekilde asabilirsiniz.

Farklı renkler ve ebatı

Farklı renk tonları olarak Pembe, Bordu, Siyah, mavi, Yeşil gibi canlı ve ana renklerinde oluşturulmuştur. Kullanılan kumaş canlı ve renkli olduğu için çok hoşunuza gidecektir.

Ebat olarak çantanın yüksekliği 40 Cm civarında olduğu için oldukça fazla bebeğin ihtiyaçlarını alabilir. Bir yere gittiğiniz de bu kadar çok alana doldurmakta zorlanacaksınız.

Satın almak için ve özelliklerini, diğer renklerini yakından görmek için Anne bebek bakım çantası tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir