Body bag bayan ve erkek sırt çanta modelleri

Body bag olarak bildiğimiz sırt çantası modellerinde firmamıza ait olan iki ürünü sizlere tanımak istiyoruz. Öncelikle küçük boy olan sırt çantaları en büyük yardımcınız olarak tasarlandılar. Hem kullanışlı hemde tasarım olarak sizlere yardımcı bir aksesuar olacaktır.

İlk modelimiz de saten kumaş kullanılmış ve oldukça hafif bir kumaş türüne sahiptir. Çapraz sırt çantası modeli olarak kullanılan bu çantalar da erkek ve kadınlar için yardımcıdır. Bütün eşyalarınızı sizin yerinize muhafaza eder ve sizlere taşımada kolaylık sağlar. Özellikle çok yönlü olması da bu işi daha da cazip kılıyor. Body bag bayan ve erkek sırt çanta modelleri

İkinci Body bag sırt çantası modelimiz ise oldukça kaliteli bir kumaş türü kullanılarak harika bir tasarım ortaya çıkartılmış. İthal kumaş kullanılan bu üründe yumuşak , silinebilir ve su geçirmez bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Body bag bayan ve erkek sırt çanta modelleri

Saten erkek ve kadın sırt çantası modelleri

Body bag bayan ve erkek sırt çanta modelleri

İlk body bag sırt çantası modelinde 4 farklı renk tonu bulunmaktadır. 4 fermuarlı alanı ile de sizlere güvenli bölmeler sunmaktadır. Arka kısımda gizlenmiş cep telefonu alanı ise yine fermuarlı olarak tasarlanmış çalınmalara karşı da güvenli bir izlenim oluşturmuş.

Dış fermuar alanlarında ise gizli bölmeler ve geniş iç hacim bulunmaktadır. Ayrıca Cep telefonları için şarj kablosu, kulaklık girişi alanları da ayrıca bulunduğundan kullanış alanını da daha ön plana çıkartıyor.

İthal Kumaş çapraş body bag sırt çantası

İthal kumaş sırt çantası

İthal kumaşın en büyük özelliği renklendirme de siyah tonu üzerinden renk karması oluşturmasıdır. Dumanlı bir tonlama ile Gri, Mobilya tonlaması ile Kahverengi, Gök mavisi tonlaması ile Mavi ve en son olarak da siyah tasarımı karşınızda.

Burada 3 fermuarlı alan bulunmaktadır. Ayarlanabilir askılığı ve sağlam fermuarları ile sizlere güvenli bir çanta modeli sunuyoruz. Tasarım olarak da yok diyemeyeceğiniz görselde oluşturulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir